DNNArticle - Article View
کمينه
حرکت سازمان زیباسازی شهر تهران در پرداختن به امور فرهنگی ستودنی است
ایجاد شده توسط : mohamadi در 1395/02/19 08:24:05 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، حجت الاسلام بنیانیان با اشاره به اینکه این حرکت بسیار مثبتی در مقوله فرهنگ سازی است، ادامه داد: فرهنگ به فرمایش مقام معظم رهبری به شدت مظلوم است و کشور ما بعد از گذشت 37 سال از انقلاب نیاز به یک حرکت جهادی در مقوله فرهنگ دارد.
او با تاکید بر اینکه به نظر بنده طرحهایی که درسطح شهر اکران شد، فوق العاده بود، افزود: بیلبوردها پیام ها را همان طور که باید به مخاطب می رساند و آنها ار به این موضوع حساس کرده است و من از چند نفر هم در مورد این تابلوها سؤال کردم که نظرشان جلب شده بود.
به گفته این کارشناس امور مذهبی سازمان زیباسازی شهر تهران باید کاری کند که مردم در مورد این طرحهایی که می گذارید بیشتر فکر کنند واین بسیار مهم است که مردم را وادار به فکر کردن کنیم به نظر بنده یکی از کارهایی که می توان انجام داد این است که در مورد این طرح ها مسابقه ای با استفاده از فضای مجازی گذاشته شود و با دیدگاه مردم بهترین تابلو شناخته شود.
او گفت: نکته دیگر هم ارتباط این تابلوها با فرمایش مقام معظم رهبری و شعار سال معظم له می باشد ، در بحث اقتصاد مقاومتی باید به خودمان متکی باشیم و از همه پتانسیل های درون کشور خودمان استفاده کنیم، مثلاً شما از جوان می خواهید که فکر کن و خودت را از این تنبلی و رخوت خارج کن ، و ما اگر جوانانمان را با توجه به این شعارها به سمت کار و تلاش سوق دهیم ، این الفبای اقتصاد مقاومتی خواهد بود.
حجت الاسلام مهدی بنیانیان با تاکید براینکه کشوری که می خواهد به خودش متکی باشد باید مردمش یاد بگیرند که از وقتشان درست استفاده کنند، ادامه داد: در طرح شهروند سالم از نمادهای زیباتری استفاده شده بود و استفاده بهتری از اشکال و تصاویر شده بود.
این کارشناس امور مذهبی در پایان گفت: به خاطر اجرای طرح شهروند کوشا از مجموعه زیبا سازی تشکر می کنم ، شما برای 8 میلیون نفر احادیث ائمه را انتقال می دهید که کار بسیار ارزنده ای است و خوش به سعادت شما و ان شالله اجر اخروی بسیار خوبی برای شما دارد . اگر بتوانیم یک کار خوب را ترویج دهیم تا وقتی آن کار خوب انجام می شود ما در ثواب آن سهیم هستیم.


حجت الاسلام مهدی بنیانیان، کارشناس امور مذهبی با بیان اینکه حرکت سازمان زیباسازی شهر تهران در اختصاص درآمدهای سازمانی به امور فرهنگی بسیار ستودنی است، گفت: البته در واقع برگشت این هزینه ها دوباره به بیت المال خواهد بود ، چون ما هزینه هایی که بابت بیکاری پرداخت می کنیم ، هزینه های بسیار بالایی است.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.