DNNArticle - Article View
کمينه
فضای شهر آفتاب برای بازدیدکنندگان آماده شد
ایجاد شده توسط : mohamadi در 1395/02/19 08:22:25 ب.ظ

او با اشاره به اینکه پیش از این 240عدد تخم مرغ رنگی درفضای این محوطه قرار گرفت، ادامه داد: این تخم مرغ ها در طرح استقبال از بهار از سوی هنرمندان رنگ آمیزی و در سطح شهر جانمایی شده بود که با اتمام طرح بهارستان و جمع اوری آنها به محوطه شهر آفتاب منتقل شد.
خرید 100 چشمه سرویس بهداشتی تمام پرتابل از جمله اقدامات در خصوص رفع این نیاز در محوطه شهر آفتاب است که مدیرعامل سازمان زیباسازی به آن اشاره کرد و افزود: از سوی دیگر سازمان اقدام به انتقال 8 چشمه سرویس بهداشتی ویژه معلولین به شهر آفتاب کرده است تا نیاز این قشر از شهروندان که بازدید از نمایشگاه می پردازند را برطرف کند.
به گفته دکتر علیزاده سازمان زیباسازی شهر تهران حمل، اجرای زیرسازی ، نصب و راه اندازی کلیه سرویس ها را در کمترین زمان ممکن انجام داده و علاوه بر این نگهداری سرویس های بهداشتی موقت و ثابت مجموعه شهر آفتاب را در دستور کار خود قرار داده است.
او با اشاره به اینکه100 عدد نیکمت با پشتی، 200 عدد نیمکت بدون پشتی، مونتاژ و نصب وسایل بازی کودکان و تجهیز زمین بازی کودکان به کف پوش ایمن از دیگر اقدامات این سازمان در محوطه شهر آفتاب است، گفت: علاوه براین سازمان زیباسازی شهر تهران با نصب 45 هزار مترمربع سایه بان موقت تلاش کرده تا فضای آسایش و رفاه را برای مراجعه کنندگان فراهم کند.
نصب 17 تانکر 5 هزار لیتری در کنار سرویس بهداشتی و 14 سینک روشویی برای وضو گرفتن از دیگر اقدامات سازمان در محوطه شهر آفتاب است که دکتر علیزاده به آن اشاره کرد و افزود: علاوه بر این 50 شاتل برای جا به جایی بازدید کنندگان در سطح نمایشگاه در حال تردد است تا رفت و آمد افرادی به نمایشگاه می آیند به سهولت انجام شود.
دکتر علیزاده با بیان اینکه پایه پرچم 76 متری در محوطه شهر آفتاب، محل برگزاری این دوره نمایشگاه کتاب برافراشته شد، گفت: علاوه بر این پرچم که بلندترین پرچم در این مجموع است، 154 پرچم به طول 15 متر در این محل جانمایی شده است که در طول مدت برگزاری نمایشگاه کتاب بنرهایی با این موضوع بر روی آن برافراشته می شود.
نصب و جانمایی 155 پایه پرچم در محوطه شهر آفتاب یکی از عمده ترین فعالیت های سازمان زیباسازی در خصوص فضاسازی این مجموعه برای برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه کتاب در سال 95 است که مدیرعامل سازمان به آن اشاره کرده و افزود: سازمان زیباسازی شهر تهران در خصوص رگلاژ نهایی و نورپردازی پایه پرچم با شرکت شهروند مکاتباتی را انجام داده است.


دکتر عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از آماده سازی فضای شهر آفتاب برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: 7 اثر از آثار حجمی برتر سازمان زیباسازی شهر تهران برای بهتر شدن محوطه شهرآفتاب در این فضا جانمایی شد.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.